top of page
Vyhledat
  • Výbor spolku

Opět běháme u rybníka

V květnu odstartoval již 5. ročník lívancových běhů kolem rybníka. Po dlouhé době koronavirové, kdy jsme se nemohli potkávat a slučovat, to byla příležitost se vidět, protáhnout se a udělat si hezké nedělní ráno.První běh proběhl v neděli 17. května 2020. Na startu se sešlo neuvěřitelných 82 běžců a s nimi fanoušci v rouškách. Náš tým v registraci obsluhoval také v rouškách. Bylo to divné, ale museli jsme dbát všech nařízení a pravidel. Organizačně nezbylo nic jiného než improvizovat a místo oblíbených lívanců ze školní jídelny jsme po doběhu nabí- zeli oplatku a balenou vodu.


Druhý běh nás čekal 7.6. a třetí 19.7.2020. S mnohem větší radostí jsme běželi v červenci! Krásné svěží ráno u rybníka, příjemný vzduch i atmosféra a spousta natěšených běžců. Byl to ten běh, kdy už opět mohly být upečené ty vysněné, školkové, vynikající a jedinečné LÍVANCE!
Děkujeme všem za přízeň, a protože je dobré vyjet alespoň občas ze zajetých kolejí, připravili jsme na 23. srpna štafetový běh dvojic! Jak to bude probíhat? Nejprve si musíte sehnat parťáka do dvojice, zaregistrovat se na našich stránkách a pak udělat strategickou poradu, jak se budete střídat. Běží se celkem 1 hodinu, každý běžec musí uběhnout alespoň jeden okruh. Ve dvojici se můžete po okruzích libovolně střídat. Vyhrává ta dvojice, která v časovém limitu dokončí nejvíce okruhů! Více informací hledejte na www.nastouskov.cz. Máme se na co těšit! Potkáme se už 23. srpna při štafetovém běhu dvojic a pak 4. září při barevném běhu.41 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page