top of page

Spolek v roce 2023

Vážení členové Spolku Náš Touškov, příznivci a kamarádi! 

 

Mohlo by se zdát, že po akcemi nabitém prosinci Spolek Náš Touškov spí. Opak je však pravdou. Dovolte, abychom se s Vámi podělili o novinky, plány a pozvali Vás na další akce.

Hned na začátku ledna jsme opět ve spolupráci s místní farností uspořádali v Touškově Tříkrálovou sbírku. Část spolku si vzala na starost samotné Tři krále a obešla Vás s koledou a požehnáním. Druhá část připravila oblíbený Tříkrálový běh u rybníka. Nechyběly ani kasy v obchodech po městě, a tak letošní sbírka i díky Vám vynesla krásných 14 039,- Kč, které jsme odeslali na účet Charity ČR. 

Nezahálí ani dámy s projektem DEKApro Hospic sv. Lazara. Sházejí se v knihovnách a kavárnách, kde pletou, háčkují a užívají si spolu spoustu legrace. Mají hotových přes 50 nádherných dek a pokračují dále. I vy se můžete přidat, podívejte se na web www.dekapro.cz anebo na Facebook, kde je Katalog dek.

Rádi bychom Vás pozvali na členskou schůzi spolku, která se koná pravidelně každý rok. Letos ve čtvrtek 9. února 2023 od 17 hodin v KCMT, Město Touškov. Zhodnotíme rok 2022 a představíme Vám chystané akce na rok nový. Máte-li jakýkoliv nápad na zlepšení či nějakou akci, přijďte nám o tom povědět. Rádi Vás uvidíme. 

Věříme, že se Vám naše akce v roce 2022 líbily, že jste z nich měli radost, obohatili Váš společenský život a můžeme Vás tudíž požádat o příspěvek na činnost. Zaplacením členského příspěvku na rok 2023 ve výši 100 Kč nám pomůžete spolufinancovat budoucí akce, které pro Vás chystáme a my vás o nich budeme průběžně informovat. Ti z vás, kteří ještě nejsou registrovaní členové, prosíme po úhradě také vyplňte kontaktní formulář na www.nastouskov.cz/prihlaska Částka 100 Kč / osoba je splatná do 28. února 2023. Číslo bankovního účtu spolku je 1277519002 / 5500 vedeného u Raiffeisenbank a.s. Do poznámky prosím napište Vaše jméno, abychom si platby mohli přiřadit. V rámci jedné platby je možné poslat příspěvek za více osob. na konci stránky je též připravený QR kód pro snadné naskenování platebních údajů, čímž snadno zaplatíte ve vašem internetovém bankovnictví. Úhrada je možná také osobně v hotovosti na členské schůzi 9.2. Děkujeme Vám velmi pěkně. 

Přehled všech chystaných akcí se po členské schůzi objeví také na webu spolku www.nastouskov.cz, kde najdete termíny akcí pro letošní rok. Věříme, že si každý najde tu svou a že se společně opět uvidíme ať už „kulturně“, „společensky“ nebo „sportovně“.

 

Hezké zimní dny Vám přeje 

celý výbor Spolku Náš Touškov z.s
ve složení Katka Duchková, Daniel Vávra, Petr Komanec, Jaroslava Königová, Jan Lederer

Úhrada členského příspěvku na rok 2023 snadno a rychle přes internetové bankovnictví:  

image-5.png
bottom of page