top of page

Barevný běh 2022

DATUM A ČAS

pá 9. 9. 2022

od 18:00 hod.

POPIS AKCE

Ukončení letošní série Lívancových běhů proběhne formou barevného běhu. Zasypeme Vás speciálními barvami. Přijďte se bavit s námi. ZNOVU TAKÉ PĚNOVÁ ZÓNA.

Crazy rozcvička, hromadný výhoz barev, 3 kola okolo rybníka přes barevnou a speciální pěnovou zónu. Po doběhu pití, buchta a opekání buřtů v ceně.


Časový harmonogram:

Registrace od 18:00 do 18:25 hod.

Crazy rozcvička 18:30 hod.

Hromadný výhoz barev a start 18:35 hod. - 3 kola přes překážky a barevnou a pěnovou zónu, následně možnost fotografování po doběhu, občestvení a opékání buřtů.


Startovné 150 Kč / osoba. 

REGISTRACE pouze ONLINE - Platba nutná předem na účet pátku 9.9. do 12 hodin.

Číslo bankovního účtu: 1277519002 / 5500 (Raiffeisenbank, a.s.) Do poznámky nutno napsat jméno a příjmení za koho je platba hrazenaSOUČASTÍ STARTOVNÉHO JSOU PRO BĚŽCE RAW TYČINKY BOMBUS. více na https://bombusenergy.cz/


Bombus jsou zdravé ovocné tyčinky, které se vyrábějí za použití minimálního množství surovin té nejvyšší kvality. Neobsahují přidaný cukr, konzervační látky, lepek ani laktózu. Při výrobě tyčinek nepoužíváme tepelnou úpravu, čímž surovinám uchováváme původní vlastnosti. Bombus umožňuje rychlý příjem zdravé energie všem aktivním lidem, ale také lidem se zdravotním omezením a nadšencům alternativního stravování. Tyčinky jsou vhodné pro vegany, vegetariány i celiaky a nezklamou jako správná svačina na cesty do jakéhokoliv počasí.PLAKÁT

Barevný běh 2022
bottom of page