top of page

Pletení věnců

DATUM A ČAS

sobota 27. listopadu 2021

13:30-17:30 hod.

POPIS AKCE

Připravujeme pro šikovné dámy, ženy, maminky s dětmi, babičky a všechny další kutily akci pletení dekorativních a adventních vánočních věnců, která se koná v sobotu 27. listopadu od 13:30 do  17:30 hod na touškovské faře u kostela.


Máme pro Vás zajištěný základní výrobní materiál, korpusy, ozdoby a další dekoraci. Budeme zdobit i netradičně např. z formiček na pečení, ale také z přírodních materiálů a to vše za přítomnosti designérky, která ráda poradí a ukáže dekorativní triky. Máte-li někdo doma vlastní korpusy či ozdoby,které máte rádi a které chcete zakomponovat, klidně si je doneste. Na místě budou kromě materiálu připraveny i tavné pistole, netradiční ozdůbky, přírodní materiály, stužky atd., prostě vše pro výzdobu věnce.

Vámi ručně vyrobený věnec, ať již adventní domů na stůl a nebo dekorativní na vchodové dveře,  si poté odnesete. Pro snazší organizaci času i materiálu Vás požádáme o krátké potvrzení účasti a času příchodu na email spolek@nastouskov.cz  a tak zajistíme každému dostatek času na výrobu adventního věnce a též i dostatek materiálu. Přijít samozřejmě můžete kdykoliv, i spontánně a neplánovaně,  v uvedeném čase od 13:30 do 17:30 hod. Výroba věnce zabere cca 45 minut.

Cena dekorativního věnce: 50 Kč
Cena adventního věnce: 50 Kč bez svící
Svíce bude možné si vybrat a zakoupit přímo na místě. Děkujeme prodejně Kutil za spolupráci a širokou nabídku svící.  

Pojďme si užít společně předvánoční čas nad šálkem dobrého čaje či svařáku, vždyť tak nám půjde práce lépe od ruky.


Těšíme se na Váš a věříme, že Vámi vyrobený věnec bude dělat radost Vašim blízkým po celou dobu Vánoc.


Spolek Náš Touškov

PLAKÁT

Pletení věnců
bottom of page