top of page

Pletení věnců 2022

DATUM A ČAS

so 26. 11. 2022

13:30 - 17:30

POPIS AKCE

Připravujeme pro šikovné dámy, ženy, maminky s dětmi, babičky a všechny další kutily akci pletení dekorativních a adventních vánočních věnců, která se koná v sobotu 26. listopadu od 13:30 do 17:30 hod v sále KCMT (kinokavárna).


Máme pro Vás zajištěný základní výrobní materiál, korpusy, ozdoby a další dekoraci. Budeme zdobit i netradičně např. z formiček na pečení, ale také z přírodních materiálů a to vše za přítomnosti designérky, která ráda poradí a ukáže dekorativní triky. Máte-li někdo doma vlastní korpusy či ozdoby,které máte rádi a které chcete zakomponovat, klidně si je doneste. Na místě budou kromě materiálu připraveny i tavné pistole, netradiční ozdůbky, přírodní materiály, stužky atd., prostě vše pro výzdobu věnce.

Vámi ručně vyrobený věnec, ať již adventní domů na stůl a nebo dekorativní na vchodové dveře,  si poté odnesete.


Pro snazší organizaci času i materiálu Vás požádáme o krátké potvrzení účasti a času příchodu na email spolek@nastouskov.cz 

a tak zajistíme každému dostatek času na výrobu adventního věnce a též i dostatek materiálu. Přijít samozřejmě můžete kdykoliv, i spontánně a neplánovaně,  v uvedeném čase od 13:30 do 17:30 hod. Výroba věnce zabere cca 45 minut.

Cena dekorativního věnce: 50 Kč
Cena adventního věnce: 50 Kč bez svící
Svíce bude možné si vybrat a zakoupit přímo na místě. Děkujeme prodejně Kutil za spolupráci a širokou nabídku svící.  

Pojďme si užít společně předvánoční čas nad šálkem dobrého čaje či svařáku, vždyť tak nám půjde práce lépe od ruky.


Těšíme se na Váš a věříme, že Vámi vyrobený věnec bude dělat radost Vašim blízkým po celou dobu Vánoc.


Spolek Náš Touškov

PLAKÁT

Pletení věnců 2022
bottom of page