top of page

ZRUŠENO - Petr Novák

DATUM A ČAS

čtvrtek 26. 3. 2020

od 19 hod.

POPIS AKCE

Zrušení recitálu Petr Novák Forever ⚠️
Dámy a pánové, v souvislosti s koronavirovou pandemií jsme se rozhodli s konečnou platností zrušit již odložený recitál Petr Novák Forever, který se měl původně uskutečnit 26.3.2020 v místním kostele. Fyzicky zakoupené vstupenky je možné vracet v obchodě Skandinávská krmiva na Čemínské 12, M. Touškov. Peníze za vstupenky zakoupené přes internet budou vraceny automaticky na Váš účet. Pevně věříme, že se v budoucnu potkáme na některém z další koncertů. Děkujeme za pochopení. Spolek Náš Touškov

Podařilo se nám neuvěřitelné! Dne 26. 3. 2020 od 19 hodin se uskuteční v kostele Narození sv. Jana Křtitele v Městě Touškově unikátní koncert na písně PETRA NOVÁKA !

 

Petr Novák již bohužel není mezi námi, ale jeho písničky jsou stále platné dnes, tak jako před padesáti lety! V 90-ti minutovém programu zazní mnoho písní, zejména pak jeho hity "Já budu chodit po špičkách", "Hvězdičko blýskavá" nebo "Co je to láska" a mnoho dalších. Nabízíme atmosféru českého bigbítu v akusticky nejlepším sále, který zde v Touškově máme - v našem kostele !!!

Lístky je možné koupit

- v prodejně Kutil na Čemínské 18 nebo v prodejně Psí krmiva na Čemínské 12.

- vstupenky do druhé poloviny sálu je možné objednat online ihned přes portál GoOut (http://bit.ly/KoncertTouskov

 

Cena vstupenky 150 Kč.

PLAKÁT

ZRUŠENO - Petr Novák
bottom of page