top of page

LÍVANCOVÝ BĚH 15.5.2022

Lívancový běh představuje sérii ranních běhů, při kterých každý soutěží především sám se sebou. Běh je určen pro všechny věkové kategorie, pro běžce pomalé i rychlé, zkušené, občasné i začínající – pro každého, kdo běhá pro radost. A ať už si přijdete zlepšit svůj osobní rekord, zatrénovat si anebo se jen proběhnout v příjemném prostředí okolo našeho rybníka. Pro každého závodníka je v cíli připravená sladká odměna, v podobě lívance a čaje.

Startovné: je dobrovolné (platba na místě)

Místo konání: prostor u venkovní posilovny u touškovského rybníka 

Časový harmonogram:

9:00 - 9:30 výdej startovních čísel

9:30 - přivítání, rozcvička, závod nejmenších dětí na 150 metrů, následně hromadný start ostatních

LETOŠNÍ TERMÍNY BĚHŮ v roce 2022: 15. května, 5. června,  17. července, 14. srpna a tradiční barevný běh 9. září

Informace k závodu nejmenších dětí - 150 metrů

I nejmenší běžci dostávají své vlastní startovní číslo, které musí mít připnuté na hrudi či noze. Rodič může běžet společně s dítětem. Pokud dítě běží závod 150 m a zároveň velký okruh, pro správné změření je nutné tuto skutečnost hlásit v registraci a vyzednout si dvě rozdílná startovní čísla.

Změna počtu okruhů

Rádi Vám počet nahlášených okruhů upravíme. Řekněte nám to při vyzvednutí čísla. Děkujeme

Obecná pravidla

Pořadatel běhu nehradí škody na zdraví a majetku vzniklé účastníkům v souvislosti s touto akcí. Upozorňujeme běžce, že výsledky (jméno, ročník a čas) jsou po běhu uveřejněny na stránkách spolku Náš Touškov tak, abyste si mohli porovnat své výkony. Osoby mladší 18 let běží za dozoru svých rodičů nebo s písemným souhlasem odpovědného zástupce a veškerou odpovědnost přebírají rodiče. Upozorňujeme všechny návštěvníky, že z akce mohou být pořizovány audio a video záznamy, které mohou být uveřejněny na stránkách či Facebooku spolku.

Účastníci akce berou na vědomí, že z akce mohou být pořizovány fotografické, audiovizuální nebo jiné záznamy. 

bottom of page