top of page
Vyhledat
  • Výbor spolku

263 chobotniček pro nedonošená miminka

"Když jsem viděla při našem červnovém setkání kopu chobotnic, musela jsem si pečlivě prohlédnout, zda všechny ženy mají jen dvě ruce a nestaly se z nich chobotnice. Podařilo se nám za půl roku i s obdobím koronaviru, kdy chobotnice nahradily roušky, uháčkovat neuvěřitelných 263 chobotniček pro nedonošená miminka. Věřím, že doháčkujeme do 300 a každé porodnici věnujeme 100 ks.

Všem chobotničkovým holkám moc děkuji. Miluji Vás za Vaši srdečnost a pohodu, která vládne při každém setkání. Moc děkuji všem, kteří přispěli finanční částkou na materiál na chobotničky a podpořili tak dobrou věc.


V červnu jsme shromáždili krásných 263 chobotnic. Aby u mě doma dlouho nezahálely, rychle jsem jednala a podařilo se mi dohodnout termín předání na 29.7.2020 ve FN Lochotín. Protože jsem z minulých návštěv na neonatologii věděla, jaký je to krásný pocit vidět nadšení sester a miminek, vzala jsem s sebou Kamilku a Janu, které s námi háčkují. Byly jsme opět přivítány s velkým nadšením, neboť jsme s sebou měli 100 + 1 chobotnici. 100 pro miminka a 1 velkou Růžovku pro sestřičky. Kdo máte chuť, ozvěte se a přijďte háčkovat nebo nás podpořte finanční částkou na nákupu materiálu pro chobotnice. Všem moc děkuji.

Zapsala Blanka Antošová54 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page