top of page

REGISTRACE NA BĚH

Přijďte se setkat u rybníka nad hrnkem čaje či svařáku. Zaběhnout si Tříkrálový běh a nebo jen podpořit a fandit běžcům. Koná se také tzv. dojedná, tedy přineste to, co doma zbylo po Vánocích, společně to dojíme. Pro každého závodníka je v cíli připravená sladká odměna, čaj a svařák.

Startovné: je dobrovolné a putuje přímo do kasy Tříkrálové sbírky (platba na místě)

Místo konání: prostor u venkovní posilovny u touškovského rybníka 

 

Časový harmonogram:

14:00 - 14:20 hod. registrace a výdej startovních čísel

14:20 - přivítání, krátká rozcvička, hromadný závod - odstartují přímo Tři králové

Informace k závodu nejmenších dětí - 150 metrů

I nejmenší běžci dostávají své vlastní startovní číslo, které musí mít připnuté na hrudi či noze. Rodič může běžet společně s dítětem. Pokud dítě běží závod 150 m a zároveň velký okruh, pro správné změření je nutné tuto skutečnost hlásit v registraci a vyzednout si dvě rozdílná startovní čísla.

Změna počtu okruhů

Rádi Vám počet nahlášených okruhů upravíme. Řekněte nám to při vyzvednutí čísla. Děkujeme

Obecná pravidla

Pořadatel běhu nehradí škody na zdraví a majetku vzniklé účastníkům v souvislosti s touto akcí. Upozorňujeme běžce, že výsledky (jméno, ročník a čas) jsou po běhu uveřejněny na stránkách spolku Náš Touškov tak, abyste si mohli porovnat své výkony. Osoby mladší 18 let běží za dozoru svých rodičů nebo s písemným souhlasem odpovědného zástupce a veškerou odpovědnost přebírají rodiče. Upozorňujeme všechny návštěvníky, že z akce mohou být pořizovány audio a video záznamy, které mohou být uveřejněny na stránkách či Facebooku spolku.

bottom of page